Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Izgaram bugün geldi ve mükemmel uyuyordu. Teşekkür ederim. Şirketiniz hakkında olumlu geri bildirimler bırakabileceğim herhangi bir yer varsa bana bildirin!

—— Andrew Mullen

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
factory picture Workshop and Machine Warehouse

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Baosheng
No. Çalışanları : 250~300
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : < 10%
Factory exports: YES
Certificate: ISO9001 AND SGS
senior engineers: 20 people

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD 20.5 milyon RMB ve 300'den fazla profesyonel ve teknik personel ve 15'den fazla üst düzey mühendis kayıtlı sermaye ile 50 dönümlük bir alanı kapsayan 2006 yılında kurulmuştur. Şirket bulunan Asya'nın en büyük tel örgü üretim üssü olan Hebei Anping, Bohai Körfezi'nin Tianjin Limanı'nın güneybatısında, Pekin ve Tianjin'in güneyinde ve Hebei eyaletinin başkentine yakın olan “Çin'de Hasır Memleketi” olarak adlandırılıyor. çevre üstün ve ulaşım uygundur.

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD is a collection of research and development,manufacturing and sales for the integration of professional wire mesh trading company.The company own advance production equipments and adopt the first-class melting and welding technology.Our main products are:steel grating,bar grating,composite steel grating,stair tread,drain trench cover,steel fences and fiberglass grating etc.We can supply plain,Type-S,Type-I,cross or composite steel grating according to customers' requirements and our products are widely used for workshop passage,factory corridor and steel structure platform in the industries like:electric power,chemical,petroleum,natural gas,sewage treatment,Automobile manufacture and harbour port.In recent years we kept on researching and developing new different types of wire meshes and fence netting,which are widely used as guardrails in highway,railway,airport,municipal public facilities,living community,stadium,coal mine,prai Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD profesyonel tel örgü ticaret şirketi entegrasyonu için araştırma ve geliştirme, üretim ve satış bir koleksiyon. Şirket kendi ileri üretim ekipmanları ve birinci sınıf eritme ve kaynak teknolojisi benimsenmesi. ürünler: çelik ızgara, çubuk ızgara, kompozit çelik ızgara, merdiven sırtı, drenaj siper kapağı, çelik çitler ve fiberglas ızgara vb. Biz temin edebilir düz, Tip-S, Tip-I, çapraz veya kompozit çelik ızgara müşterilerin ihtiyaçlarına göre ve ürünlerimiz yaygın atölye geçiş için kullanılan, fabrika koridor ve çelik yapı platformu gibi sektörlerde: elektrik, kimyasal, petrol, doğal gaz, kanalizasyon arıtma, otomobil üretim ve liman liman. son yıllarda biz araştırma ve geliştirme devam etti yaygın tel örgü ve çit netleştirme, yaygın olarak kullanılan korkulukları otoyol, demiryolu, havaalanı, belediye kamu tesisleri, yaşayan topluluk, stadyum, kömür madeni, prai rie,military area and frontier. rie, askeri alan ve sınır.

Biz önde gelen teknoloji, üstün kalite, uygun fiyat, tam çeşitleri ve özenli hizmet vaat ile, bize yurtiçinde ve yurtdışında dünyanın her köşesinden arkadaşlar sıcak karşılama. Biz başarıyla işbirliği ve birlikte parlak bir gelecek yaratmak dileğiyle!

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)